Puhtaanapidon ammattilaiset palveluksessasi

Ota rohkeasti yhteyttä, niin myyjämme kartoittavat tarpeesi ja räätälöimme sinulle yksilöllisen tarjouksen.

Helsinki

Muonamiehentie 14
00390 Helsinki
010 3220 200
tilaukset@cleankey.fi

Varasto avoinna ma-pe klo 07-16

Turku

Hiidenkatu 7 (Leaf Center)
20360 Turku
02 238 2700
myynti@paimek.fi

Varasto avoinna ma-pe klo 08-16

Henkilökunta Helsinki

Aku Vilke

Toimitusjohtaja
040 0400 771
aku.vilke@cleankey.fi

Marika Vilke

Laskut / Tilausjärjestelmä
040 5421 856
marika.vilke@cleankey.fi

Pasi Matikka

Toimitukset
044 3032 420

Niko Vilke

Toimitukset
040 7558 384
niko.vilke@cleankey.fi

Kaj Malmberg

Myynti ja toimitukset
040 5256 360
kaj.malmberg@cleankey.fi

Roosa Moilanen

Tilaukset ja laskutus
010 3220 200
roosa.moilanen@cleankey.fi

Henkilökunta Turku

Arto Laaksonen

Avainasiakaspäällikkö
050 5270 995
arto.laaksonen@paimek.fi

Huoltohenkilökunta Helsinki

Sakari Ahonen

Huoltopäällikkö
050 4682 755
sakari.ahonen@cleankey.fi

Timo Sihvo

Varaosapäällikkö
050 5676 876
timo.sihvo@cleankey.fi

Jami Jääskeläinen

Huoltomies
050 3775 715
jami.jaaskelainen@cleankey.fi

Olli Tonteri

Huoltomies
050 3643 316
olli.tonteri@cleankey.fi